bvp-sidir

Doradztwo branżowe
Interesujący sposób na udany biznes
www.legowo.pl http://vat-ref.pl/zwrot-vatu-niemiec/

Jeśli zastanawiają się Państwo, czym właściwie są start-upy, to zapraszamy do zapoznania się z poniższymi treściami, w których postaramy się po krótce zdefiniować to pojęcie. Jako start-up należy rozumieć podmiot gospodarczy, który rozpoczął swoją działalność stosunkowo niedawno i aktywnie stara się docierać do konsumentów.

ekologia.ekozycie.net.pl

Tego typu podmioty zazwyczaj skupiają swoją działalność wokół Internetu. Zakładają je głównie młodzi ludzie, którzy są obeznani z tematyką nowych technologii.

Start-upami było kiedyś wiele popularnych dziś portali internetowych, takich jak chociażby Facebook, Nasza Klasa czy też GoldenLine. Również Google właśnie w ten sposób zaczynało swoją działalność.

Założenie start-upu wymaga przede wszystkim dobrego pomysłu, a kwestie związane z funduszami początkowymi nie są tutaj jakoś szczególnie istotne, chociaż oczywiście wiadomo, że z zerowym budżetem nie da się w ogóle wystartować. Istnieją podmioty, takie jak inkubatory przedsiębiorczości, których zadaniem jest wspieranie start-upów.