bvp-sidir

Doradztwo branżowe
Jak mądrze oszczędzać?
https://www.pharos.pl/ Firma gemalto tczew oferuje usługi na najwyższym poziomie

W czasach kryzysu wiele osób zastanawia się, w jaki sposób podreperować domowe finanse. Banki oferują wiele rozwiązań, zarówno krótko, jak i długo terminowych, które mogą okazać się pomocne. Mowa tu o lokatach oszczędnościowych, jakie możemy założyć na jeden, kilka lub kilkanaście miesięcy. Minusem takiego rozwiązania jest to, że w przypadku wcześniejszej wypłaty środków, w większości przypadków zgromadzone już odsetki przepadają, należy więc dokładnie przeczytać umowę i regulamin.

Innym rozwiązaniem są konta oszczędnościowe, na które co miesiąc można przelewać niewielką kwotę. Przy regularnych wpłatach można zebrać tam sporą kwotę, wzbogaconą dodatkowo o odsetki, jakie gwarantuje bank.

Osoby posiadające nadwyżkę gotówki i chcące ulokować swoje finanse w pewną inwestycję, mogą rozważyć kupno nieruchomości pod wynajem. Zapewni to comiesięczny zysk, a dodatkowo jest zabezpieczeniem materialnym dla dzieci lub innych bliskich. Nawet, jeśli posiadane pieniądze nie starczą całkowicie na kupno mieszkania, warto wziąć kredyt, który będzie spłacany przez regularnie płacony czynsz

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.