bvp-sidir

Doradztwo branżowe
Malowanie obrazów na zamówienie

Zarówno w okresie świątecznym, jak i w przypadku innych okazji, takich jak urodziny, imieniny czy śluby, często przeczesujemy Internet w poszukiwaniu oryginalnych pomysłów na prezenty. Zwykle chcemy, żeby nie tylko ładnie się prezentowały, ale również niosły ze sobą sentymentalny przekaz. Co robić, gdy kupowanie kolejnej ramki ze wspólnym zdjęciem wydaje nam się zbyt oklepane? Nie da się ukryć, że podarowanie komuś narysowanego lub namalowanego obrazu, wzorowanego na ciekawym zdjęciu, będzie o wiele ciekawszym pomysłem.

I to właśnie twój pomysł na biznes! Wiele osób posiada niesamowity talent plastyczny, a jednak nie ma pomysłu, jak wykorzystać go w celach zarobkowych. Tymczasem jedno ogłoszenie w Internecie może dać nam całkiem sporo zleceń. Talent w połączeniu z poczuciem humoru również może okazać się świetną receptą na własny biznes.

Karykatury cieszą się niegasnącym powodzeniem. Chętnie wręczamy je znajomym na mniej oficjalne okazje, na przykład osiemnaste czy trzydzieste urodziny, wieczory panieńskie czy kawalerskie lub jako niewielki upominek na Święta Bożego Narodzenia. To, ile jesteś w stanie zarobić na tego rodzaju działalności, uzależnione jest od tego, jaką masz wprawę i ile zleceń potrafisz zdobyć.