bvp-sidir

Doradztwo branżowe
Popyt na innowacje
www.eurohockey.pl https://unhuman.pl/firm-pol-1398322167-Diil.html

Popyt na innowacje, co dokładnie kryje się pod tymi słowami. W zależności od tego, kogo zapytamy może to oznaczać coś innego dla starszego pokolenia innowacją nadal będą komputery czy telefony komórkowe, zaś dla młodego pokolenia innowacją będzie robot, który będzie wykonywał różne czynności dokładnie tak jak robiłby to człowiek.

Popyt na innowacje jest z wielu stron zarówno od konsumentów, ale i przedsiębiorców, którzy mają innowacyjne pomysły i rozwiązania. Dzisiaj w zasadzie ciężko powiedzieć, że my czekamy na innowacje, bo w zasadzie każdego dnia je otrzymujemy.

Wszystko, co nas otacza wyposażone jest w elektronikę, komputery zajmujące całe pomieszczenia stają się małe i lekkie, telefony umożliwiają nie tylko komunikację słowem, ale i obrazem w postaci zdjęć czy videorozmowy. Jakakolwiek innowacyjna idea nie zostałaby zainicjowana znajdzie się grono zwolenników, którzy tylko czekają na nowinki bez względu na to jak bardzo staną się one przydatne i niezbędne lub zbędne wystarczy spojrzeć na Japonię, która słynie z nietuzinkowych i pochłaniających olbrzymie pieniądze pomysłów.