bvp-sidir

Doradztwo branżowe
E-learning dla firm | Kogidu od Wecreo

Często mówi się o tym, że Polska z pewnością nie jest rajem dla przedsiębiorców i w tym stwierdzeniu jest sporo prawdy. Nie oznacza to jednak, że nad Wisłą nie da się działać na własną rękę i osiągać sukcesów biznesowych.

Przeczy temu chociażby istnienie takich przedsiębiorstw jak GoldenLine czy Nasza Klasa. Firmy te na początku swojej działalności były tak zwanymi start-upami i w naprawdę krótkim czasie udało się im osiągnąć ogromne sukcesy, oczywiście w skali krajowej.

Oba z wymienionych podmiotów funkcjonują w branży nowych technologii – są to właściwie portale internetowe – i właśnie ta branża daje na chwilę obecną całkiem spore możliwości. Nie potrzeba tutaj jakiś znaczących nakładów finansowych, żeby rozkręcić interes – najważniejszy jest oryginalny i innowacyjny pomysł, który tak naprawdę może być przeszczepieniem na krajowy grunt idei, które sprawdziły się wcześniej na Zachodzie.

Dokładnie tak było i z Naszą Klasą, i GoldenLine. Jak widać, czasami uda się polskim przedsiębiorcom odnieść spory sukces.