bvp-sidir

Doradztwo branżowe
Zwiąż swoją przyszłość z dziedziną finansów
www.opryski.net.pl niezapłacone faktury

Młodzi ludzie pragnący rozpocząć edukację wyższą mogą wybierać spośród ogromnej liczby kierunków na wielu uczelniach. Którą drogę wybrać, by móc z łatwością zdobyć ciekawą i dobrze płatną pracę? Warto zainteresować się studiami związanymi z szeroko rozumianą ekonomią i gospodarką.

Duże korporacje i firmy zatrudniają specjalistów, których zadaniem jest troska o finanse. Są to nie tylko działy zakupów czy sprzedaży, ale również controlingu. Wiedza z dziedziny ekonomii przydaje się również w oddziałach zajmujących się logistyką, zwłaszcza wówczas, gdy jest to firma produkcyjna. Wówczas, pracownicy logistyki muszą kontrolować zarówno kontrakty sporządzane z dostawcami materiałów i surowców, jak i wystawiać faktury za sprzedawane towary.

Dodatkowo, specjaliści z branży finansów znajdują zatrudnienie w bankach, również jako doradcy indywidualnych klientów. Osoby pracujące na takich stanowiskach mogą oferować różne rozwiązania związane z oszczędzaniem (lokaty, konta oszczędnościowe) jak i inwestowaniem, między innymi na giełdzie papierów wartościowych.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.